top of page
DSCF2495.jpg

JMENUJI SE KRISTÝNA

Narodila jsem se v Ostravě. Po ukončení základní školy jsem se s rodinou přestěhovala do Beskyd. A tam někde začala moje láska k horám a k přírodě.


Již při studiu na vysoké škole jsem pracovala jako lyžařský instruktor a v létě jako instruktor volnočasových aktivit pro děti. Práce na horách mě zcela pohltila a stala se pro mě velkou motivací. V roce 2017 jsem úspěšně ukončila studium na Ostravské univerzitě, ale než jsem začala pracovat ve svém oboru, uběhlo několik let. Stal se ze mě instruktor lyžování, instruktor volnočasových aktivit pro děti, školitel dětské výuky v rámci zimních kurzů, školitel kurzů volnočasových aktivit pro děti, vedoucí letních příměstských a pobytových táborů, organizátor různých akcí pro děti a další. Po ukončení studia se totiž z mého koníčku stala práce na plný úvazek.


Zatoužila jsem i po vlastních táborech, a tak byl v roce 2017 uspořádán První letní tábor ve Lhotce pod Ondřejníkem. Zázemí bylo tehdy ve sportovním areálu Kuřín. Po úspěšném prvním ročníku byl následující rok uspořádán Druhý letní tábor ve Lhotce pod Ondřejníkem, tentokrát již v areálu mateřské školy. A protože jsem se chtěla posunout dál, v zimní sezóně 2018/2019 jsem odjela na zkušenou do Rakouska, jako lyžařský instruktor. Ve volných chvílích jsem tam pracovala také jako animátor pro děti a získala další zkušenosti v této oblasti. Následující léto proběhly poznávací cesty do zahraničí a konal se Třetí dětský tábor ve Lhotce pod Ondřejníkem. Zimní sezóna 2019/2020 byla opět jasná – Rakousko a v létě Čtvrtý příměstský tábor, který měl POPRVÉ dva termíny!

 

V roce 2021 vznikla značka KRIKO a pod tímto názvem již zcela pravidelně pořádám příměstské tábory pro děti. A do Rakouska už jezdím "jen" na dovolenou ... :)


bottom of page